Харків Інформ

Нарковиробництво у власній оселі - співмешканцям із Торецька призначено покарання

Нарковиробництво у власній оселі - співмешканцям із Торецька призначено покарання
355947 ПЕРЕГЛЯДІВ
За публічного обвинувачення Торецького відділу Бахмутської окружної прокуратури судом ухвалено обвинувальний вирок чоловіку та жінці за виготовлення, зберігання з метою збуту та незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин за попередньою змовою групою осіб, вчинені повторно (ч. 2 ст. 307 КК України), та до того ж жінці – за незаконне заволодіння паспортом (ч. 3 ст. 357 КК України).
Прокурором у суді доведено, що у грудні 2021 року раніше судимі за крадіжки та незаконні дії з наркотиками мешканці м. Торецька - 41-річна жінка та її 32-річний співмешканець налагодили у власній оселі «виробництво» психотропної речовини PVP, концентрату макової соломи та ацетильованого опію, які у подальшому збували своїм «клієнтам».
У ході санкціонованих слідчим суддею обшуків за місцем мешкання фігурантів виявлено та вилучено вказані речовини та засоби, що використовувались у протиправній діяльності.
Крім того доведено, що у 2018 році обвинувачена знайшла на території м. Бердянськ Запорізької області паспорт на ім’я громадянки України, залишила його собі та у подальшому використовувала, переховуючись від затримання за попереднім вироком.
Суд підтримав позицію прокуратури та призначив покарання чоловіку у вигляді 6 років, а жінці – 6 років та 6 місяців позбавлення волі, та застосував до обох засуджених конфіскацію майна.

© 2020 kharkiv-inform

Мої відео