Харків Інформ

Молодим вчителям виплатять одноразову допомогу в розмірі 21 тисяча гривень

Молодим вчителям виплатять одноразову допомогу в розмірі 21 тисяча гривень
33312 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кабмін спрямував у регіони субвенцію в розмірі 1 млрд 553 млн грн для виплати надбавок педагогам зі стажем до 10 років. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти на своєму офіційному сайті.

У 2020 році бюджет на зарплати вчителям зріс більш, як на 10 млрд грн у порівнянні з 2019 роком. Цих грошей, звісно, не вистачить, аби збільшити зарплату всім педагогам. Тому вирішили підтримати найбільш вразливу категорію – це молоді вчителі. Ті, хто не мають великого досвіду роботи в школі і, відповідно, не мають різних доплат, зокрема, за стаж.

«Сьогодні молоді вчителі – одна з найменш фінансово захищених категорій педагогів. З низьким стажем вони отримують майже мінімальну заробітну плату – це неприпустимо. Ця виплата допоможе бодай трохи вирівняти ситуацію та підтримати молодих учителів», – зазначила міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

Гроші отримають понад 73 тисячі педагогів, виплата становитиме 21020 грн, що еквівалентно 10 прожитковим мінімумам станом на 1 січня 2020 року. Ці кошти вчителі отримують наприкінці року за основним місцем роботи, в закладах освіти. Умови для отримання: станом на 1 січня 2020 року працювати вчителем, мати педагогічний стаж до 10 років включно та педагогічне навантаження у 2020 році та знаходитися на посаді вчителя.

© 2020 kharkiv-inform

Мої відео