Харків Інформ

Які тренди на ім'я у миргородців?

Які тренди на ім'я у миргородців?
43188 ПЕРЕГЛЯДІВ

У житті кожної людини трапляються дорогі та важливі серцю події. Народження дитини – свято, яке наповнює особливим сенсом будні батьків.
Протягом І кварталу 2021 року фахівці Миргородського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 76 свідоцтв про народження. Цікаво, що хлопців у цьому році народжувалося більше, ніж дівчат – 39 та 37 відповідно.

Називали маленьких мешканців району відповідно до сімейних традицій, трендів моди або ж внутрішніх переконань. Незмінними лідерами за останній час серед імен були Софія, Катерина, Анна, Вікторія, Артем, Дмитро та Данило. Серед незвичних, рідковживаних та іноземних імен реєстрували Зоряну, Міллу, Ульяну, Стефанію, Раду, Божену, Аміра, Рустама, Остапа та Адама.

«Щоб процес накопичення радісних емоцій від батьківства не ставав на паузу, Мін’юст створює сучасні та комфортні сервіси: видача свідоцтва про народження у пологовому будинку, одночасна реєстрація народження дитини та місця її проживання, а також комплексна послуга «єМалятко», якою можна скористатися в онлайн режимі. Завдяки цим ініціативам батьки значно скорочують час на отримання великого спектра адміністративних процедур», – зазначила Ірина СВИСТУН, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

© 2020 kharkiv-inform

Мої відео