Харків Інформ

Міжнародний благодійний фонд “Дім” – допомога тим, хто постраждав від війни, яку розв'язала росія

Міжнародний благодійний фонд “Дім” – допомога тим, хто постраждав від війни, яку розв'язала росія
359154 ПЕРЕГЛЯДІВ

24 лютого 2022 року життя всіх українців змінилося тотально. Воно буквально перевернулося з ніг на голову. Спокійне мирне життя закінчилося і почалися важкі воєнні будні, із сотнями тривог, пошуками укриттів, майже цілодобовим перебуванням у метро як найбезпечнішому місці, а також страх. Страх за своє життя та життя рідних й близьких, переживання за те, а як існувати далі. Тисячі українців перебували під окупацією, десятки населених пунктів було захоплено. Ракетні атаки країни-окупанта забрали житла у сотень людей. І громадськості у цій безумовно складній ситуації потрібна допомога. Саме тому на передову підтримки вийшов міжнародний благодійний фонд “Дім”.

Як пишуть зараз на сайті фонду, головним їх завданням наразі є дбати, діяти та допомагати. Вони завжди надавали підтримку тим, хто так потребував її. Піклувалися про бездомних, жертвували на лікування дітей, а також підтримували волонтерів, які займаються домашніми тваринами. Коли ще у 2014 році на сході нашої країни було розв'язано справжню війну, цей фонд став одним із перших, які почали підтримувати жителів Донбасу. Але коли 24 лютого вся країна прокинулися від вибухів – вони були так само шоковані. Перший день ніхто не розумів, що робити та як діяти. Але ця організація дуже швидко зібралася. Їм довелося відкласти будь-який бізнес, який був у співзасновників фонду, зупинити всі ті проекти та справи, які були до того. Все заморозилося. Все, але не допомога. 

Працівники цього фонду мають величезний досвід, як професійний, так і громадський, у допомозі людям. Але наразі окрім роботи для цивільних людей вони здійснюють підтримку і військовим. Вони створюють величезні кампанії зі збору коштів, приймають благодійні внески з будь-якого куточку світу. Вони фактично стоять поруч з усіма нами, але в той же час тримають на своїх плечах підтримку всього нашого народу. 

Війна, що відбувається зараз – це справжній виклик. Ми стали щитом для Європи. І зараз ми виборюємо свої демократію, свободу та процвітання. Цивілізований світ проти агресивного імперіалізму у дусі середньовіччя. Світові лідери заявляють про те, що Україна вистоїть, адже ми дуже сильний та відважний народ. Але нам потрібна допомога. Її забезпечують наші західні партнери. Та допомога треба й населенню. І цей фонд її надає. 

Сотні людей втратили домівки і буквально всі ресурси для життя. Вони не мають майже нічого. І тому благодійний фонд “Дім” займається доставкою гуманітарної допомоги для вразливих соціальних груп. Маючи власні логістичні канали та використовуючи їх для доставки, вони допомагають пережити людям, у яких не залишилося майже нічого, всі ці складні часи. 

Але окрім допомоги цивільному населенню, великий пласт роботи цього фонду – це допомога воїнам. Вже зараз ця організація має кілька офіційних подяк від різних установ. Наприклад, від полку патрульної служби поліції особливого призначення "Київ”, Мукачівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Бахмутської районної державної адміністрації, різних військових частин та підрозділів. Фонд передав вже не одну машину для ЗСУ. Швидкі маневрові пікапи дуже потрібні на фронті, і ця організація робить все можливе для того, щоб максимально швидко передавати їх туди, де вони найбільше потрібні. Лише одна нормальна автівка з усім необхідним коштує близько трьох тисяч доларів. Але кількість автівок, що передала благодійна організація “Дім” вже рахується десятками. Вони – це ті, хто змогли доставити  у Бахмут дефібрилятор для автомобіля-бронекапсули, що допоможе тепер рятувати життя людям. Різноманітна амуніція, каски, бронежилети, термобілизна – це також купується та передається воїнам. І навіть перефарбовування автомобілів, які закуповуються, зараз здійснюється фондом за допомогою волонтерів. Вони роблять це безкоштовно, на ентузіазмі та патріотизмі. Допомагає фонд і з покупкою спеціалізованих шин та спорядження, а також взагалі всім необхідним для наших захисників. Наприклад, нещодавно було передано ще один супутниковий телефон, який в умовах відсутності зв'язку дуже необхідний, адже підключається безпосередньо до супутникової мережі.

Навіть зараз на сайті фонду триває збір з ціллю в сто тисяч доларів. Наразі терміново необхідно придбати дрон Autel Robotics EVO II Pro 6K, який стане хорошим помічником для розвідувальних операцій. Але окрім цього ці кошти підуть на гуманітарну допомогу для порятунку життя вразливих осіб та тих, хто постраждав від війни. Велика кількість переселенців потребує допомоги, тому фонд не збирається зупинятися на цих сумах і планує й далі створювати збори для підтримки громадян. Допомогти можна використовуючи будь-який засіб оплати. Можна зробити переказ з картки чи банківський, криптовалютою або пейпалом. Вся звітність є у відкритих джерелах. Кожна гривня може допомогти врятувати чиєсь життя. Кожен донат – це підтримка якоїсь цивільної людини, або ж внесок у покупку ще одного автомобіля на фронт. Фонд дуже вдячний за підтримку від кожного громадянина нашої країни. Адже саме так, разом у згуртованості ми йдемо до нашої перемоги, яка буде вже дуже скоро.

© 2020 kharkiv-inform

Мої відео