Харків Інформ

США найближчим часом оголосять про нову військову допомогу Україні: що відомо

США найближчим часом оголосять про нову військову допомогу Україні: що відомо
290325 ПЕРЕГЛЯДІВ

До кінця цього тижня США можуть оголосити про надання нового пакету військової допомоги Україні. Ймовірніше за все, це станеться під час або одразу після нової зустрічі "Рамштайн".

Про це стало відомо з інтерв'ю радника з питань стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джона Кірбі телеканалу CNN.

"Я думаю, найближчим часом ви знову почуєте, що Сполучені Штати надаватимуть додаткові пакети допомоги в галузі безпеки, додаткові озброєння та інші можливості для України – ймовірно, вже наприкінці цього тижня", - сказав він.

Водночас Кірбі вирішив не відповідати на питання, чи будуть у новому пакеті військової допомоги танки для України. Але він і не спростував цю інформацію.

"Не хочу випереджати речі, про які ще не оголосили, але США зосереджені на тому, щоб переконатися, що ми даємо Україні те, що їй потрібно", - додав він.

Також радник зауважив, що вони продовжуватимуть "модифікувати" нові пакети допомоги, щоб вони найбільше відповідали потребам України.

"Ми продовжуватимемо модифікувати ці пакети, щоб вони найбільше відповідали потребам України, і якщо ми не зможемо це забезпечити, то ми працюємо з іншими союзниками та партнерами, щоб вони спробували забезпечити Україну", - сказав Кірбі.

stopcor.org

Теги: США,військова допомога Україні, війна в Україні

© 2020 kharkiv-inform

Мої відео