Харків Інформ

СБУ та БЕБ повідомили про підозру одній з фігуранток схеми привласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафті

СБУ та БЕБ повідомили про підозру одній з фігуранток схеми привласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафті
45396 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки повідомили про підозру одній з фігуранток кримінального провадження про привласнення 40 млрд гривень колишнім менеджментом ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта».

Мова йде про головного бухгалтера Укртатнафти – вона переховувалась в Ужгородському районі на Закарпатті, але співробітники спецслужби встановили її місцезнаходження.

привласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафтіпривласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафті

Серед іншого встановлено, що ПАТ «Укртатнафта» виробляло та реалізовувало пальне через мережу АЗС без сплати акцизного податку, хоча відповідне податкове навантаження закладалось у ціну для споживачів. Тож заборгованість по сплаті акцизу за даним епізодом становить 605 млн грн.

Загалом правоохоронці продовжують активні слідчі дії у рамках провадження про привласнення 40 млрд гривень колишнім менеджментом акціонерних товариств.

привласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафтіпривласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафті

Зокрема, у Дніпрі було викрито приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній. Також знайдено документи пов’язаних підприємств, печатки тощо.

Таким чином, правоохоронці відшуковують виведені активи Укрнафти і Укртатнафти та встановлюють всі обставини протиправної діяльності колишніх керівників цих компаній.

привласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафтіпривласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафтіпривласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафтіпривласнення 40 млрд гривень на Укрнафті і Укртатнафті

Нагадаємо, СБУ та БЕБ викрили масштабні схеми привласнення 40 млрд гривень колишнім менеджментом Укрнафти та Укртатнафти. Встановлено, що протиправні механізми були поєднані з ухиленням від сплати податків і легалізацією коштів, здобутих злочинним шляхом.

У рамках кримінальних проваджень документуються 10 епізодів злочинної діяльності. Зокрема, це виведення великих партій нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення ними від сплати податків, створення безнадійної заборгованості нафтопереробного і нафтовидобувного заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їхніх активів.

За даними слідства, така злочинна діяльність здійснювалася в інтересах фактичних власників і бенефіціарів компаній.

Джерело

Теги: Служба безпеки України,Служба безпеки ,Бюро економічної безпеки, СБ України,БЕБ,ПАТ «Укрнафта»,ПАТ «Укртатнафта»,ПАТ Укртатнафта,Укртатнафта,ПАТ Укрнафта,Укрнафта,АЗС ,привласнення 40 млрд гривень на Укрнафті ,привласнення 40 млрд гривень на Укртатнафті,привласнення 40 млрд гривень,40 млрд гривень на Укрнафті ,40 млрд гривень на Укртатнафті, Україна
Автор: wikibazacom

© 2020 kharkiv-inform

Мої відео