Харків Інформ

Підпал автомобіля в Харкові: Деталі

Підпал автомобіля в Харкові: Деталі
34838 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні вранці, 6 грудня 2020 р. близько о 00:30 ночі на проспекті Тракторобудівників 109 стався підпал автомобіля Lexus GX 460, від чого поруч загорілись ще дві машини –  кросовер Honda CRV та Daewoo Lanos.

Вогонь повністю винищив іномарку та розповсюдився на дві сусідніх автомобілі. Подія сталась на паркувальній стоянці Салтівського  трамвайного депо. 

Пожежникам швидко вдалося локалізувати та ліквідувати основний каталізатор полум’я та машин, які горіли поруч з іномаркою.

Правоохоронні органи почали кримінальне розслідування за статтею 194 Кримінального кодексу України (навмисне знищення чужого майна), яке карається штрафом до тисячі гривень, виправні роботи строком до двох років або позбавлення свободи жителя терміном від трьох до п’ятнадцяти років (у випадку сильного пошкодження майна власного спожитку)

Також нещодавно в Харкові сталася пожежа на території торгового центру «Барабашова», в ліквідації якого брали участь майже 100 осіб особового складу, шість одиниць техніки та п’ятнадцять відділень з автоцистернами. На початку горіло двадцять павільйонів, захистили 85 павільйонів, вщент вигоріло 25 об’єктів. Постраждалих від інциденту під час огляду території не виявлено. Вночі територія була закрита та не піддавалась експлуатації. Вогонь був занадто густим та небезпечним, рятувальникам довелося працювати в апаратах на стисненому повітрі для захисту власного життя.

Ринок «Барабашова»  - найбільший промисловий ринок на території України, площа якого сягає більш як 75 гектарів, займає 14 місця серед найбільших ринків в Східній Європі.

Будьте уважними та зберігайте усі правила пожежної безпеки, слідкуйте за станом свого автомобіля, бережіть себе та будьте здоровими!!!

За новинами Харкова та свого міста слідкуйте на сайті.

© 2020 kharkiv-inform

Мої відео