Харків Інформ

“РУССКИЙ МИР” ВАДИМА СТОЛАРА

“РУССКИЙ МИР” ВАДИМА СТОЛАРА
66946 ПЕРЕГЛЯДІВ

Провальна виборча кампанія Андрія Пальчевського, якого відкрито звинувачують у співпраці з ГРУ РФ, проявила розгалужену мережу фінансування російських терористів та проросійських політиків на чолі з Вадимом Столаром та іншими посадовцями і представниками столичного бізнесу. 

Столар Вадим

Джерела вказують, що фінансування кампанії Пальчевського здійснював будівельний магнат, екс-депутат від Партії регіонів і теперішній керівник столичного осередку “ОПЗЖ” Столар. Точні витрати відомі лише Пальчевському і Столару, та ще особистому політтехнологу будівельного магната Влащенку, який і керував виборчою кампанією Пальчевського. На кампанію витрачено десятки мільйонів доларів. За даними “Ділової столиці” лише за рекламу в YouTube в останній тиждень агітації оплачено 978 тисяч гривень. Однак щедрість Вадима Столара проявлялась не лише до одіозного Пальчевського, але і до інших носіїв “Русского мира”, про що ми поговоримо окремо.

Існує тісний зв’язок між Столаром та Копиловим Вадимом Анатолійовичем – колишнім першим заступником Міністра економічного розвитку та торгівлі Андрія Клюєва, наближеної особи Миколи Азарова. Копилов  був фактичним власником банків “Камбіо” та “Терра Банк”, які обслуговували фінансові справи “сім’ї” Януковича. На даний час Копилов спільно зі Столаром є власниками АТ “Кристалбанк” (створеного на базі “Терра Банку”). Можливості цього банку, порушуючи вимоги фінансового моніторингу, використовуються для виведення валюти за кордон та обслуговування рахунків осіб причетних до фінансування терористів в ОРДЛО. 

Вадим Копилов

Матеріали журналістських розслідувань свідчать, що ще у 2011 році Столар та Копилов організували схему розкрадання бюджетних коштів при закупівлі Держрезервом дизельного палива за завищеними цінами у підконтрольних даним особам ТОВ “Імоті Стар” та ТОВ “ВКП “СКБ”. Сьогодні Копилов є головою Наглядової ради АТ “Кристалбанк”, а його дружина Марина Ленінг  володіє 50% акціями цього банку. Також одним із членів Наглядової ради цього банку є наближений до Столара Мармуляк Дмитро Іванович, який є кінцевим бенефіціарним власником нерезидентів “Асодрія Холдінгс ЛТД” та “Канетро Холдінгс ЛТД”, які значаться акціонерами українських підприємств ТОВ “Расмус” та ТОВ “Деорбуд”. 

Діяльність вказаних підприємств безпосередньо пов’язується зі Столаром, оскільки часткою у статутному капіталі ТОВ “Расмус” володіла Вікторія Полухіна. Полухіна також володіла і 50% статутного капіталу ТОВ “Магнат Стройсервіс ЛТД” іншим співвласником якого виступав батько Столара – Михайло Столар. Ці фірми займаються перепродажем квартир одна одній. Зокрема, Столар купував квартири за однією ціною, а продавав батьку втридорога. 

Яна і Михайло Столар

Таким чином з’являються мільйони нізвідки! А точніше – відмиваються кошти вивезені з розграбованого Донбасу. І ц ніким не перевірен кошти можна витрачати як заманеться чи на кампанію Пальчевського, чи на фінансування російських терористів. Хоча це одне і теж. 

Щодо АТ “Кристалбанк”, то там відкриті і обслуговуються рахунки осіб, які мають тісні зв’язки з бойовиками Л/ДНР. Ймовірно, ціж рахунки використовуються для фінансування їхньої діяльності. Зокрема, підтвердженням цих злочинів є перехоплена працівниками СБУ розмова бойовиків щодо схеми виведення коштів з ОРДЛО на підконтрольну територію.

За даними наших джерел в Держфінмоні, 16.01.2019, 24.01.2019,19.03.2019, 02.05.2019, 13.06.19, 20.06.2019, 01.07.2019, 03.09.2019, 06.09.2019 та 28.10.2019 перерахуванні значні суми через власні рахунки в АТ “Кристалбанк” на рахунки в закордонних банках “BANCA INTESA AD, BEOGRAD”, “Hamburger Sparkasse AG”, “TURKIYE GARANTI BANKASI A.S.” та “NOVO BANCO SA” без будь-яких перевірок фінансового моніторингу банку. Використовуючи підконтрольний АТ “Кристалбанк”, Столар, через кореспондентські рахунки з банківською установою РФ “Транскапиталбанк”, здійснює фінансування низки будівельних компаній РФ (“Донстрой”, ПІК “Группа”, “Инград”), які проводять роботи на окупованих територіях, сплачуючи податки псевдореспублікам, сприяючи терористичній діяльності.

За наявною інформацією, вказаний зв’язок підтверджено у фінансово-господарських взаємовідносинах між АТ “Кристалбанк” та російським “Транскапиталбанк”, які впродовж 2018-2020 років здійснили валютно-обмінних операцій на суму понад 1 мільярд гривень. “Кристалбанк” для Столара є важливим інструментом виведення коштів в тіньовий сектор та офшори. А це значні кошти, адже в орбіті впливу Вадима Столара велетень будівельної галузі столиці група “Будкепітал” (Асоціація “Будівельна група “Буд Девелопмент”, код ЄДРПОУ 39599596, ТОВ “КУА Будкепітал”, код ЄДРПОУ 35851116). А це елітні об’єкти будівництва: ЖК “Французький квартал”, ЖК “Французький квартал-2”, ЖК “Новопечерська вежа”, ЖК “Салют”, ЖК “Victory V”, ЖК “Славутич”, ЖК “Славутич 2.0”, ЖК “Повітрофлотський квартал”, ЖК “Зелений острів-2”, ЖК “Зарічний”, ЖК “Наш будинок” та інші. 

Саме “КУА Будкепітал” та її фонди ПАТ “ЗНВКІФ “Авісто”, ПАТ “ЗНВКІФ “Олерон Стандарт”, ПАТ “ЗНВКІФ Ковернот”, ПАТ “ЗНВКІФ Лінтер”, АТ “ЗНВКІФ Фенікс”, АТ “ЗНВКІФ “Орландо”, АТ “ЗНВКІФ Ліберті Інвест”, ПАТ “ЗНВКІФ “Еріда менеджмент”, ЗНВПІФ “Прогрес” (Перевірити інформацію про функціонування даного підприємства не вдалось) використовуючи прогалини в законодавстві, створили “офшорну зону” всередині країни. Ці фонди, як інститут спільного інвестування є формальним прикриттям оборудок Столара. Їхня діяльність не спрямована на інвестування в будівництво, а лише вводять в оману громдян. Вони потрібні для ухилення від оподаткування, виведення надприбутків в офшори та підтримку сепаратиських рухів і терористів на окупованих територіях. 

Однак Вадим Столар має ще плани експансії на будівельний ринок Одеси. А запустити свої щупальця планує, опираючись, знов таки, на проросійські сили. Зокрема, як повідомляють ЗМІ, Столар викупив квоту Рабіновича в обласну раду Одещини від «ОПЗЖ» та вкладався в підтримку кандидата від партії Медведчука в мери Одеси Миколу Скорика. Стверджують, що виборчою кампанією «ОПЗЖ» до міськради Одеси керувала Тетяна Плачкова, яка потрапила до парламенту за квотою Столара.

Попри програш Миколи Скорика у боротьбі за крісло мера Одеси, експансійні плани Вадима Столара не змінилися. Задля просування власних інтересів та підтримки проросійських сил він створив регіональний телеканал з мовленням на Одесу та область. З другого вересня 2020 року в місті почав мовлення телеканал Odesa.Live створений на базі каналу GTV (ТОВ “ТРК “Клуб-ТВ”). Проте, на той час канали не мали дозволів від Нацради з телерадіомовлення на переформотування. 

Зокрема Столар контролює “Вінгіс Ріал Істейт Інвестмент Фанд Лімітед” (НЄ 330333 Кіпр), куди стікаються кошти від незаконних оборудок. А потім їх можна використати, як на купівлю маєтків в Лондоні, так і на підтримку “ОПЗЖ” чи російських терористів. За даними наших джерел лише в 2018-2019 році цей нерезидент отримав з України понад 500 мільйонів євро. 

Немає нічого дивного в тому, що таке можливе. Адже, якщо в тебе є АТ “Кристалбанк” та маріонеточне правління, яке зовсім забуло про норми Закону “про легалізацію” та постанову НБУ №8 від 02.01.2019 “Про затвердження положення про порядок здійснення уповноваженими установами аналізу та перевірки документів (інформації) про валютні операції). 

Керівники банку відверто нехтують своїми повноваженнями та обов’язками, не блокують підозрілі операції і не повідомляють про це компетентні органи. Тому це “русло” фінансових потоків підтримки банд на окупованих територіях не пересихає. Але чи довго це триватиме, питання як до громадськості, так і до компетентних органів.

Матеріал створено за допомогою аналітичної системи YouControl, державного судового реєстру, державного реєстру речових прав на нерухоме майно та інших відкритих джерел

bulava.info

Теги: столар вадим,фінансування кампанії Пальчевського ,ОПЗЖ,Вадим Копилов, Марина Ленінг , ТОВ “Імоті Стар”,ТОВ “ВКП “СКБ”,ТОВ “Магнат Стройсервіс ЛТД” ,Яна і Михайло Столар, СБУ ,ОРДЛО,ЖК “Зелений острів-2”,ЖК “Наш будинок”,Кристалбанк, Виталий Кличко,Кличко ,Вадим Столар,Столар,КГГА,Киеврада,Элита-стройинвест,Элита-будинвест,Элита-центр,вадим столар декларация,вадим столар застройщик,вадим столар компромат,вадим столар новости,Стрижак,Тумовс,Имати-стар,КМДА ,Борислав Береза,Украина,Україна,Максим Микитась,Киевметрострой,турфирма Яна,Столар , Максим Микитась,Оппоблок,Михайло Наконечний,Оксана Попович,Слончак Володимир,Юлія Уласик,Михайло Царенко,Олена Букало,Олексій Окопний,Володимир Яловий,Бондаренко Володимир,Кушнір Ілля,Ірина Никорак,Олександр Никоряк,Марина Никоряк,Київрада,КМДА,Столар компромат,Столар скандал,Укрдержбудекспертиза,Элит-Боксинг,Инна Майструк,Юрий Таций,Ольга Люльчак,ГАСИ,застройка ,Степан Черновецкий,Оппозиционная платформа – За жизнь,Татьяна Плачкова,Елена Айхель,Оксана Бутковская,Дайтона Груп,Александр Слипко,ООО Спецмехбуд 21,Трейлори Венчерз Лимитед,Киевпроект,Traylory Ventures Limited, Теневой смотрящий,Теневой смотрящий Столар,Теневой смотрящий Вадим Столар,смотрящий Вадим Столар,смотрящий Столар,ОПЗЖ Вадим Столар,Столар «Вингис Риал Истейт Инвестмент Фанд ВиСиАйСи ЛТД»,Столар Вадим ,Верховная Рада Украины,ВР,ВРУ,Верховна Рада,Верховна Рада України,ОПЗЖ Наталья Приходько,ОПЗЖ Приходько,ОПЗЖ ,Наталья Приходько,Приходько,туристическая компания «Яна»,туристическая компания ,ОПЗЖ Игорь Киселев,Игорь Киселев,Киселев,Яна Столар,Миxaил Стoлaр,Святocлaв Пиcкун,Пиcкун,фирмa «Унивeрcaльнaя юридичecкaя кoмпaния»,фирмa Унивeрcaльнaя юридичecкaя кoмпaния,Унивeрcaльнaя юридичecкaя кoмпaния,Мeтрoпoлитeн,мoдeльнoe aгeнтcтвo «Мeтрoпoлитeн»,мoдeльнoe aгeнтcтвo Мeтрoпoлитeн,мoдeльнoe aгeнтcтвo ,Инна Мaйcтрук,Мaйcтрук,Стeпaн Чeрнoвeцкий,Чeрнoвeцкий,Слaвa Вышгoрoдcкий,Вышгoрoдcкий,«Сяйвo», «Лигa-М», «Фудceрвиc», «НТЦ Дия»,Сяйвo, Лигa-М, Фудceрвиc, НТЦ Дия,Фурcа,Инвестиционно-строительная компания "Элита-Центр",Инвестиционно-строительная компания Элита-Центр,Инвестиционно-строительная компания ,строительная компания "Элита-Центр","Элита-Центр",Элита-Центр,ООО "Компания "Элита-стройинвест",ООО,Компания "Элита-стройинвест",ООО "Имоти-стар",ООО Имоти-стар,Имоти-стар,ООО "ВКП "СКБ",Владимир Антонов,Антонов,Конверсбанк,Стрижaк ,Тумoвc,CityCommerseBank,Крещатик,Укргазбанк,АБ «Укргазбанк»,ПАО АБ «Укргазбанк»,ООО "Профи-факторинг", "Деорбуд", "ФК "Фактор-Сервис", "Рул", "Авен-Езер" ,"Фактор Стандарт",Теневой смотрящий, ООО "Деорбуд", ООО "ФК "Фактор-Сервис", ООО "Рул", ООО "Авен-Езер" , ООО "Фактор Стандарт",ООО «Расмус»,Виктория Полухина,Полухина,ООО «Магнат Стройсервис Лтд»,Вингис Риал Истейт Инвестмент Фанд ВиСиАйСи ЛТД,Bud Development,bUd development,Игорь Кушнир,Кушнир,Игoрь Никoлaeвич Кушнир,ЖК «АРСЕНАЛ House»,ЖК АРСЕНАЛ House,АРСЕНАЛ House,ЖК,Building Development Holding,Вавриш,Андрей Вавриш,Вавриш ,ГБР ,ООО Магнат Стройсервис Лтд,Магнат Стройсервис Лтд,Киевгорстрой, Верховная Рада,Дмитрий Исаенко,Исаенко,ООО «КУА «Гарантия»,ООО «КУА «Система капитального инвестирования»,Генезис,Мэдисон,Оксана Поляруш,Поляруш,Третий инвестиционный фонд СКИ,Трейлори Венчерз Лимитед ,ОАО «Киевпроект» ,ООО «Спецмехбуд 21»,КП «Киевский метрополитен»,ФИДОБАНК,ПАО "Фидобанк" ,Фидобанк ,Турчинов,Сергей Турчинов,ФГВФЛ,Корбан,Геннадий Корбан,Укржилстрой,СУППР,Минкульт,ООО «Бора»,Дайтона груп, ООО «Дайтона Групп»,ЖК Tourbillon,Tourbillon,Юрий Иванющенко,Юрий Иванющенко Википедия,Иванющенко,Енакиевский,Юра Енакиевский, Татьяна Плачкова,Плачкова, Владимир Гройсман,Гройсман,Владимир Гройсман Википедия,Елена Айхель ,Айхель,Бутковская,Александр Дубинский,Дубинский, Удар,Кличко,Виталий Кличко Википедия,EMPIRE SYSTEM LTD
Автор: wikibazacom

© 2020 kharkiv-inform

Мої відео