Харків Інформ

Вчасно повідомляйте податкову про зміну особистих даних!

Вчасно повідомляйте податкову про зміну особистих даних!
42122 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Якщо у платників податків виникла неузгодженість при поданні звітності, ними вчасно не отримано нагадування від податкових органів щодо обов’язкових податків чи наявності податкового боргу – таким платникам необхідно оновити особисті реєстраційні дані», – розповіла начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна під час онлайн зустрічі з платниками податків столиці.

Вона звернула увагу, що у разі якщо фізична особа – платник податків змінює особисті дані, а саме: місце проживання (податкову адресу), прізвище, ім’я, по батькові, то такий платник зобов’язаний повідомити контролюючі органи про зміну даних протягом місяця з дня виникнення таких змін. Це можна зробити шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (форма № 5 ДР), або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (форма № 5 ДРП).

Переконатися, що у платника вірно зазначена податкова адреса або ж оновити її можна подавши заяву в один із таких способів:

особисто або через законного представника до податкового органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до податкового органу за новим місцем проживання;

через Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua.

Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого податкового органу.

Детальніше про порядок оновлення даних у відео

kyiv.tax.gov.ua

Теги: податкова декларація,ДПС у м. Києві,головне управління ДПС у м. Києві,податки,декларація,термін подання податкової декларації,ГУ ДПС у м.Києві,ДПС, Злата Лагутіна,Злата Лагутіна ДПС,начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна,Злата Лагутіна,Лагутіна,Лагутіна податкова,електронне декларування ,Електронний кабіне,Лагутина,Украина,Україна,Декларування доходів,Декларування ,доходи,доход,доходы,Електронний кабінет,декларування ,ПДФО,Киев,ПДФО ,COVID-19,коронавирус,Эпидемия,эпидемия коронавируса,пандемия,пандемия коронавируса,ДПС ,Головне управління ДПС у м. Києві,Головне управління ДПС ,ГУ ДПС ,декларації,декларация,декларации,бюджет,налоги,ПКУ ,Державний реєстр,декларування доходів,Лагутіна ДПС,Лагутина Злата ,Декларація про майновий стан і доходи,Київ,Головне управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна,Головне управління ДПС у м. Києві ,Злата Лагутина
Автор: wikibazacom

© 2020 kharkiv-inform

Мої відео